#

ECE R-10

#

ECE R-10 ELEKTROMANYETİK UYUMLULUK KONUSUNDA MOTORLU TAŞITLARIN ONAYI

ECE R-10, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu (UNECE) tarafından otomotiv endüstrisi için yayınlanan bir düzenlemedir. UNECE'nin 18 Şubat 2020 itibarıyla 56 üye ülkesi bulunmaktadır. ECE R10, otomotivde kullanılan araçların ve elektronik alt montajların, elektromanyetik Uyumluluk gereksinimlerini tanımlamaktadır.

TESTTURK A.Ş. ECE R-10 elektromanyetik uyumluluk konusunda motorlu taşıtların onayı hizmeti yanı sıra, farklı regülasyon alanlarında da hizmet vermektedir.

ECE R-10 kapsamında belirtildiği gibi, Yönetmelik aşağıdakiler için geçerlidir:

1.1. Elektromanyetik uyumluluk açısından L, M, N O, T, R ve S1 kategorilerindeki araçlar;

1.2. Bu araçlara monte edilmek üzere tasarlanan bileşenler ve ayrı teknik üniteler, paragraf 3.2.1'de verilen sınırlama ile. elektromanyetik uyumluluk ile ilgili olarak.

1.3. Araç doğrudan kontrol, sürücü, aracı yasal veri etkileyecek bir sürücü veya diğer yol kullanıcılar için karışıklığa neden olan yolcu ve diğer yol kullanıcıları’ koruma, bozuklukları ile ilgili, araç veri yolu işlevleri ile ilgili bozukluklar ile ilgili ile ilgili ile ilgili fonksiyonlar için yayılan ve yapılan bunalıma dokunulmazlığı ile ilgili (a) Gereksinimleri kapsar: ; (araca sonradan olabilecek aksesuarlar kendi veya komşu araç bozuklukları ya da yakındaki ve kontrol, elektrik veya elektronik cihazların kullanım amaçlarını korumak için istenmeyen yayılan ve yapılan emisyon kontrolü ile ilgili Gereklilikleri b); araç ve emisyon ve araç ve elektrik şebekesi arasındaki bağlantı dokunulmazlığı kontrolü ile ilgili REESS şarj için bağlantı sistemleri sağlayan ESAs (c) Ek gereksinimler.

Paylaş:

Müşteriler ne diyor?

İşte müşteri yorumları...

#

Ücretsiz teklif isteyin

Teknik uzmanlarımızdan cevap ve tavsiyeler alın!